Harika Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harika Forum

Eglenceden cok daha fazlasini bulabilecegin forum ! Herkes mutlaka buralı olacak!

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Uygarlık Savaşı Nedir?

4 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Erkek
Rep :
Uygarlık Savaşı Nedir? Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Uygarlık Savaşı Nedir? Right_bar_bleue

Ruh hâli : Uygarlık Savaşı Nedir? Parano10
Tuttuğu takım : Uygarlık Savaşı Nedir? 1444

Uygarlık Savaşı Nedir? Empty
MesajKonu: Uygarlık Savaşı Nedir?   Uygarlık Savaşı Nedir? EmptyPtsi Eyl. 29, 2008 7:08 pm

Bu oyunda zekanı yoracaksın kayıt ol emailinden active et gir ve sonra sende 21 savaş hakkı oluyo ben onları harcamamamıştım sen ev ve işçi ya 1 eve 5 işçi sığıyo
1 işçi ise 15 dakkada hazinene 1 altın ekliyo bu 1 altınıda transfer diyerek kutsal kasene ekle ve geceleri girebilirsen gir herkeste para kaynıo ve saldır onlara bi sürü savaş hakkın olur hem her saat başı bir savaş hakkı gelio savaş hakların hazinendeki kutsal kasendeki para lar savunma ve saldırı gücü toplam güç gibi birçok özelliğin yazıo sol taraftan savaşı tıkla ve savaşı yapacaklarını çek savaşa tıkladıktan sonra birine tıkla hemen ok diip saldırma alttakileri oku bonus powerlar 3 kez kullanılır günde bu bölr bi oyun sonra çağ atla deve hepsini oku nelerin eksik bul savunma ve saldıı güçleri eksikse askeri birim al de ve ordan asker ala 2. çağda komando çıkacak komndo yaparak yine geliştir savaşlara falan katıl 3. çağa geçersen hemen bi konseye gir konseyle igili bazı şeyleri ise konseye girdikten sonra sağ tarafta yazan konsey menü tıkla orda konseyini,konsey mesajlarını ve üyeleri görebilirsin konseyden çıkış ise konsey menüden üyeler de ve yenden konsey menüye tıkla altta konseyden çık yazıo konseyden çıkarsan bi daha aynı konse giremezsin...
http://uslanmazki.yetkinforum.com
Şeboist_genc
Üye
Üye
Şeboist_genc

Erkek
Rep :
Uygarlık Savaşı Nedir? Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Uygarlık Savaşı Nedir? Right_bar_bleue

Ruh hâli : Uygarlık Savaşı Nedir? Relax10
Tuttuğu takım : Uygarlık Savaşı Nedir? 1447

MesajKonu: Geri: Uygarlık Savaşı Nedir?   Uygarlık Savaşı Nedir? EmptyPerş. Ekim 02, 2008 7:16 pm

Oyunun adını ilk defa duyuyorum lol!
Krauser
Moderatör
Moderatör
Krauser

Erkek
Lakap : At HiRSiZi
Rep :
Uygarlık Savaşı Nedir? Left_bar_bleue750 / 100750 / 100Uygarlık Savaşı Nedir? Right_bar_bleue

Ruh hâli : Uygarlık Savaşı Nedir? Dagini10

MesajKonu: Geri: Uygarlık Savaşı Nedir?   Uygarlık Savaşı Nedir? EmptyPerş. Ekim 02, 2008 7:48 pm

Şeboist_genc demiş ki:

Ne tesadüf bende afro
Banlandı
Üye Adayı
Üye Adayı

Erkek
Rep :
Uygarlık Savaşı Nedir? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Uygarlık Savaşı Nedir? Right_bar_bleue

Ruh hâli : Uygarlık Savaşı Nedir? Psikop10
Tuttuğu takım : Uygarlık Savaşı Nedir? 1449

MesajKonu: Geri: Uygarlık Savaşı Nedir?   Uygarlık Savaşı Nedir? EmptyPerş. Ekim 02, 2008 9:27 pm

Krauser demiş ki:
Şeboist_genc demiş ki:

Ne tesadüf bende afro

Bende yeni duydum yoksa biz kardeşmiyiz scratch
Krauser
Moderatör
Moderatör
Krauser

Erkek
Lakap : At HiRSiZi
Rep :
Uygarlık Savaşı Nedir? Left_bar_bleue750 / 100750 / 100Uygarlık Savaşı Nedir? Right_bar_bleue

Ruh hâli : Uygarlık Savaşı Nedir? Dagini10

MesajKonu: Geri: Uygarlık Savaşı Nedir?   Uygarlık Savaşı Nedir? EmptyPerş. Ekim 02, 2008 9:28 pm

Banlandı demiş ki:
Krauser demiş ki:
Şeboist_genc demiş ki:

Ne tesadüf bende afro

Bende yeni duydum yoksa biz kardeşmiyiz scratch

Siz amcaoğlusunuz lol! lol! lol!

Uygarlık Savaşı Nedir?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Uygarlıklar Savaşı Yardım
» Beşiktaş Nedir ?
» Ogame nedir?
» Son Svaş Nedir?
» Günlük Hayatınız da En çok vakit ayırdığınız şey nedir?